AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00, SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 

 


Pogoda dla biegaczy

Gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1206959

Kalendarz Biegacza

Inne

Treningi

Marzy Ci się poprawienie wyniku w wiosennej połówce? Czas zacząć myśleć o treningach szybkości. Chociaż śniegi i lód nie wszędzie jeszcze zupełnie stopniały i treningi szybkościowe mogą okazać się pewnego rodzaju kłopotem – bez nich raczej niewielkie masz szanse na życiówkę. Żeby pobiec szybciej na zawodach musisz biegać szybciej! Jak?
Stosuj przynajmniej 1 trening szybkościowy w tygodniu. Jeśli jesteś bardziej zaawansowaną biegaczką stosuj dwa treningi poprawiające szybkość – jeden interwałowy i jeden tempowy. Czytaj dalej.

Bieg z narastająca prędkością to moim zdaniem najlepszy bodziec treningowy dla biegaczy długodystansowych trenujących amatorsko. Może przybierać najróżniejsze formy. Biegany na długich i krótkich odcinkach. Możemy bawić się prędkością jak nam się tylko podoba. Co więcej, idealnie sprawdza się zarówno w treningu osób początkujących jak i „trójkołamaczy”. Powiem wam dlaczego jest to tak znakomity trening. Przedstawię, jakie macie opcje przy doborze prędkości. Jak powinien wyglądać rozkład procentowy poszczególnych prędkości. I oczywiście polecę sprawdzone formy BNP w zależności od waszego poziomu zaawansowania. Czytaj dalej.

Myślę, że już większość biegaczy przekonało się, że bez ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych, sam trening biegowy nie przyniesie oczekiwanego rezultatu. Chodzi tu nie tylko o profilaktykę urazów, ale także o poprawę techniki, czy efektywności biegania. Jakie z nich będzie najlepsze?. Czytaj dalej...

Dziś zapraszam Was do obejrzenia materiału właśnie na temat ścięgna achillesa... tego co powinniście wiedzieć, a czego nie odnajdziecie w żadnej innej publikacji.Czytaj dalej...

Zacznij dzień od rozruchu. Wprowadzi twój organizm w stan "euforii energetycznej" i sprawi, że najcięższe wyzwania będą dla ciebie jak bułka z masłem.Czytaj dalej.

 

 

Sponsorzy B3P

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB