AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1325659

Kalendarz Biegacza

Inne

Walne Sprawozdawczo -Wyborcze Zebranie Stowarzyszenia Akademia Biegania Grudziądz za nami. 24 stycznia 2018 roku w sali Mariny pojawiło się ponad 30 osób. Najważniejszymi punktami spotkania były wybory Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Prezesem AB na kolejne dwa lata jednogłośnie wybrany został ponownie Andrzej Dolewski. Wiceprezesem pozostał Ireneusz Lipiński, sekretarzem Piotr Borc, a skarbniczką Natalia Tomaszewska. Nową Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej jest Urszula Janowska, członkami są nadal Rafał Jasiński i Marcin Urbański.

Podczas zebrania podsumowaliśmy ostatnie dwa lata działalności naszego Stowarzyszenia, mówiliśmy też o planach na najbliższą przyszłość. Zarówno tych dotyczących imprez typowo biegowych, jak i promocji rekreacji w ogóle, czy integracji środowiska. Rozmawialiśmy między innymi o kontynuacji wspólnych wyjazdów na zawody, poszukiwaniu sponsorów dla Akademii, zakupie nowych biegowych koszulek, a także uzupełnieniu trenigów o letnie wyprawy rowerowe.

Zarząd Akademii Biegania Grudziądz dziękuje wszystkim obecnym za udział w zebraniu oraz konstruktywne głosy i uwagi, których nie brakowało. Do zobaczenia na trasach.

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB