AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1325648

Kalendarz Biegacza

Inne

To nie był bieg po rekordy, ale wspólnie udało nam się pobić kilka z nich. Pierwszy to liczba prawie 1000 uczestników na trasie, drugim jest kwota, jaką zebraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki wpisowemu od uczestników oraz pieniądzom wrzucanym dzisiaj do puszek podczas loterii, licytacji, sprzedaży ciast i kiełbasek, legalizacji gaśnic, przejażdżek crossowymi motocyklami i „strzelania” zdjęć w fotobudce przekazaliśmy grudziądzkiemu sztabowi WOŚP 34 953,10 !!!

Dzięki Wam, zawodnikom i kibicom, mimo panującego chłodu, na Plaży Miejskiej było naprawdę gorąco. Cieszymy się, że dystans ponad 5,5 km pokonali w szczytnym celu biegacze w tak różnym przedziale wiekowym nie tylko z Grudziądza, ale również wielu innych miast i miejscowości. Szczególne gratulacje dla najmłodszych, którzy z sukcesem zmierzyli się z niełatwą, crossową wręcz trasą. Dziękujemy wszystkim za udział i świetną atmosferę. Dziękujemy też wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tej imprezy, czyli licznym darczyńcom i wolontariuszom. Bez Was by się nie udało.

Podobno był to najliczniejszy bieg w historii Grudziądza, więc jest i trzeci rekord. Huurrraaaa!    GALERIE

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB