AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1325654

Kalendarz Biegacza

Inne

Coraz bliżej do niedzielnego Biegu dla Orkiestry, przybywa i atrakcji. Poniżej kolejne informacje.

Mamy następne gadżety na zaplanowaną przed startem licytację. Są wśród nich techniczne koszulki biegowe z logo 26. Finału WOŚP, są vouchery do salonów relaksu: Laba SpaFloating, jest również przekazany przez Andrzeja Dolewskiego srebrny krzyżyk prosto z Watykanu, a także duże zdjęcie panoramy Grudziądza autorstwa Mariusza Nasieniewskiego.

Będzie, jak zwykle zresztą, loteria fantowa. Przygotowaliśmy losy za 5, 10 i 20 zł, oczywiście każdy wygrywa. A do zdobycia kultowe zestawy wyrobów firmy Ocetix, koszulki i kominy ze sztabu Jurka Owsiaka, ręczniki, książki, kalendarze, karnety do klubów rekreacji, vouchery na rozliczenie podatku PIT, kubki i mnóstwo innych fantów... zresztą przez cały czas ich przybywa.

Nie zabraknie pysznych wypieków, tu apel o „słodkie” wsparcie do wszystkich, którzy chcieliby coś upiec i przynieść w niedzielę na Plażę Miejską. Dołączyła do nas firma Soti Natural, przekazując na bieg zieloną herbatę w butelkach.

O doping i muzyczną stronę imprezy na trasie zadbają tradycyjnie bębniarze, podopieczni Macieja Gburczyka z Ogniska Pracy Pozaszkolnej oraz po raz pierwszy zespół Kolorofonia, który zagrzeje biegaczy w rytmie rapu i hip-hopu z rozstawionej na plaży sceny.

Również po raz pierwszy pojawi się na grudziądzkim Biegu dla WOŚP FotoBudka, gdzie za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki będzie można sobie „strzelić” indywidualną lub grupową fotkę. Cały bieg poprowadzi zaś ekipa motocyklistów crossowych, tu złotówki przekazane na orkiestrę dadzą okazję do przejażdżki terenowym jednośladem.

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB