ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1254474

Kalendarz Biegacza

Inne

Biegowa jesień trwa. Po maratonach reprezentanci AB z powodzeniem startują w zawodach na krótszych dystansach. Oto telegraficzne podsumowanie ostatnich występów naszych zawodników.

I tak, w niedzielę 5 listopada w imprezie pod nazwą „AmberExpo Półmaraton Gdańsk” I miejsce w katgeorii K50 wywalczyła Grażyna Jaszczerska (01:35:02). Tydzień wcześniej dystans 21,1 km w ramach „Biegu Nadwiślańskiego Szlakiem Doliny Dolnej Wisły” z metą w Tczewie w fatalnych warunkach, bo w deszczu i pod wiatr ukończyli Jan Mickiewicz (01:46:27) i Grzegorz Jeżowski (01:46:53). Niewiele lepsza pogoda towarzyszyła tego samego dnia półmaratońskim zmaganiom w Toruniu. Tu w barwach Akademii finiszowali Krzysztof Czerwiński (01:41:09) i Marcin Urbański (01:42:46).

28 października byliśmy z kolei w Nidzicy. A konkretnie Zbigniew Rojewski, który dystans 10 km „Biegu Gregoroviusa” pokonał w czasie netto dokładnie czterdziestu minut. Również w tę sobotę grudziądzanie rywalizowali w Tucholi podczas „VIII Biegu św. Huberta”. Na przełajowej liczącej 15 km trasie trzeci stopień podium w kategorii K30 zdobyła Dorota Gałuszka (01:17:40). Wszystkim, nie tylko tym wymienionym, naszym uczestnikom ostatnich biegów oczywiście gratulujemy!!!