AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1254442

Kalendarz Biegacza

Inne

Wspieraliśmy go podczas półmaratonu do Rulewa, pokonał z nami cała trasę. I chcemy wspierać dalej. Żeby pokonał kolejne przeszkody. Mowa oczywiście o Mikołaju z Domu Dziecka w Bąkowie. Mający prawie 8 lat chłopiec ma już za sobą kilka operacji, które powinny umożliwić mu chodzenie, ale czeka go żmudna rehabilitacja oraz kolejne... urodziny.

Jako Akademia Biegania Grudziądz postanowiliśmy zorganizować urodzinową imprezę Mikołaja, oczywiście również z udziałem innych dzieci z Bąkowa. Liczymy, że udana zabawa i otrzymane prezenty pomogą mu przetrwać trudne chwile, a wszystkim sprawią radochę. Już teraz dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie, ale nadal zbieramy fundusze na ten cel. Liczy się każda złotówka, pieniądze można przekazywać Żanecie i Irkowi podczas treningów, jak również na nasze klubowe konto, tu przelew trzeba opatrzyć informacją „dla Mikołaja”.

Zabawa odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia w Centrum Zabaw Megahopland na Strzemięcinie w godzinach 11.00 – 14.00, chętnych do udziału w imprezie wraz ze swoimi pociechami prosimy o informację do Żanety. Do zobaczenia!!!

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy B3P

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB